444 0 411 ESENYURT BELEDİYESİ İRTİBAT TELEFONU
Erol Kayataş Hayallerine Kavuştu…

Esenyurt Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde okuyan Erol Kayataş’ın hayalini gerçekleştirdi.

 

Üniversite Öğrencisi Kayataş “Hayalim bir bisiklet almaktı”

Esenyurt ’ta yaşayan ve Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği 1’nci sınıf öğrencisi olan Erol Kayataş “Fakültem ve kaldığım yurt arasında yarım saat yürüme mesafem var. Üniversiteye başladığım günden beri hayalim bir bisiklet almaktı. Öğrencinin her zaman yanında olan Esenyurt Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu’na bir mektup yazarak bisiklet talebinde bulundum. Mektubumu, Başkanımızın okuyacağını ve geri çevirmeyeceğini biliyordum. Bugün başkanım hayalimi gerçekleştirdi. Artık rahatlıkla okuluma gidip gelebileceğim. Allah ondan Razı olsun” dedi.

 

Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu “Öğrencilerin hayalleri yarınlarımızdır”

Öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmek görevleri olduğunu belirten Esenyurt Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu “Öğrencilerin hayalleri yarınlarımızdır. Onların iyi bir eğitim alması geleceğimize yatırımdır. Erol Kayataş gibi evlatlarımız bu ülkenin geleceğini aydınlatacak gençlerimizdir. Bu evlatlarımızın aldıkları eğitim doğrultusunda yapacakları projeler ülkemizin geleceğini ayağa kaldıracaktır. Bizim de onların her zaman yanlarında olmamız gerekiyor” dedi.  

Oluşturulma Tarihi : 19.01.2017