444 0 411 ESENYURT BELEDİYESİ İRTİBAT TELEFONU
Amatör Kulüpler Kahvaltıda Bir Araya Geldi

AMATÖR KULÜPLER KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ


AK Parti Esenyurt İlçe Başkanlığı Spor Komisyonu tarafından Güzelyurt Kültür Merkezinde organize edilen amatör kulüpler birliği istişare toplantısına Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’ da katıldı.


Kara “Esenyurt sporda madalyalara doydu”


Güzelyurt kültür merkezinde gerçekleşen iletişim toplantısında Esenyurt Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Hasan Kara, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nun destekleriyle,  Esenyurt Sporda madalyalara doyduğunu belirtti.


Değer “Ülkemizi temsil eden sporcular yetişmektedir”


AK Parti Esenyurt İlçe Başkanı Şenay Değer; “Esenyurt spor ve sportif faaliyetlerde aktif bir yapıya sahiptir. Belediyemiz bünyesindeki tesislerden ülkemizi temsil eden şampiyon sporcular yetişmektedir” dedi.


Karadağ “Spor gönül işidir”


AK Parti Spor Komisyonu İl Başkan Yardımcısı Serhat Karadağ; “ Başkanımız Necmi Kadıoğlu’nun sporu ve sporcuyu ne kadar önem verdiğini biliyoruz. Binlerce sporcu ve modern spor tesisleri, stadyumları ile Esenyurt adından sıkça söz ettiriyor. Spor gönül işidir, imkânlarınız ne kadar iyi olsada olsun gönül vermeniz gerekmektedir” dedi.


Kadıoğlu “Avrupa istese de, istemese de kabul edecek”


71 bin lisanslı kayıtlı sporcularının olduğunu belirten Esenyurt Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu “Ülkemizde istikrar sürdükçe sporda yatırımlara ve hizmetlere devam edeceğiz. Ülkemizde spor alanında dünyaya örnek olacak dev yatırımlar ile dünyada ilk sıralarda bulunuyor. Türkiye her daim sporda var olmaya devam edecektir. Bizim varlığımızı Avrupa istese de istemede kabul edecek” dedi. 

Başkanımız Sayın Kadıoğlu, Esenyurt Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı lisanslı sporcularının 3 ay gibi kısa bir dönemde Avrupa ve Dünya klasmanında 28 madalya aldığını söyledi.

 

 

Oluşturulma Tarihi : 08.03.2017