444 0 411 ESENYURT BELEDİYESİ İRTİBAT TELEFONU
Başkanımız Sayın Kadıoğlu Sinoplu Gençlerle Buluştu

BAŞKAN KADIOĞLU SİNOPLU GENÇLERLE BULUŞTU


Esenyurt Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu, Sinoplu gençlerle bir araya geldi.

Esenyurt Belediyesi Nikâh Sarayında gerçekleştirilen programa Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu katılım sağladı.

Programda Esenyurt Sinoplular Kültür Evi Gençlik Kolları adına konuşma yapan Tarık Erdem; “ Bu verilen savaş Türk ile Kürt Savaşı değil, Haç ile Hilal’in savaşıdır. Sinoplu Gençler olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu’nu asla yalnız bırakmayacağız” dedi.

 

“İstikbal bundan sonra Türk gençliğinindir”


Esenyurt Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu; “18 yaşında bir çocuk milletvekili olmaktan ne anlar diyorlar. Askere gönderiyorsunuz, eline silah veriyorsunuz, evlendiriyorsunuz, oluyor da milletvekili neden olmasın. 18’den 25’e tam 7 yaş fark var ve her yaştan da tam 1 milyon vatandaşımız var. İstikbal bundan sonra Türk gençliğinindir. 21 yaşında İstanbul’u fethetmiş bir neslin torunlarısınız. Bugün de 15 Temmuz kalkışmasında meydanlarda, tanklara karşı dimdik duran gençlerimizi gördük. Gençlik bizim ülkemizin en büyük sermayesidir” dedi.


“Devletimizi ve bizleri içerden yıkmaya çalıştılar”


Sözlerine devam eden Başkanımız Sayın Kadıoğlu;  “Siz dik durun içinize hain sokmayın. Sultan Abdülaziz’den sonra hainler ortaya çıktı. Devletimizi ve bizleri içerden yıkmaya çalıştılar. Bu milleti millet yapan Ezan’a, Kuran’a, Türklüğe saldırdılar. Bu halk kendi adamını seçtikçe astılar,zehirledir,iftiralar attılar. Çünkü ağababaları, yani Amerika böyle istedi. 40 yıl gece gündüz çalıştılar ama siz Türk gençliği 40 yıllık hain planlarını 4 saatte bitirdiniz. Bizim sevdamız var. Bizim sevdamız Bayrak, Vatan, İslam, bizim sevdamız son devletimizin ebedi olmasıdır” dedi.

 

Oluşturulma Tarihi : 13.03.2017