444 0 411 ESENYURT BELEDİYESİ İRTİBAT TELEFONU
Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu Borusan Asım Kocabıyık Lisesini Ziyaret Etti…

Esenyurt Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu, Borusan Asım Kocabıyık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ile buluştu.

Borusan Asım Kocabıyık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleşen buluşmada açılış konuşmasını gerçekleştiren Okul Müdürü Asım Kayaküçük, “Okulumuza yapmış olduğu katkılardan dolayı Esenyurt Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu’na teşekkür ederim” dedi.

 

Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu; “Eğitimi birinci sıraya koyduk”

Göreve geldiği günden bu yana eğitime yapmış olduğu yatırımlar ile adından sıkça söz ettiren Esenyurt Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu, “Göreve geldiğimizde Esenyurt ilçemizde 19 okul vardı. Eğitimi birinci sıraya alarak 80’den fazla okul, eğitim kursları ve kütüphaneler yaptık. İlçemize kazandırdığımız Esenyurt Üniversitesi ile eğitimin kalitesini arttırdık. Hükümetimizin her yıl eğitim döneminde ücretsiz dağıtmış olduğu kitapların yanında biz de ‘Kitaplar devletten, defterler belediyeden’ sloganıyla Esenyurt’taki öğrencilerimize ücretsiz defter dağıttık. Okullarımıza konferans salonları, spor salonları yaparken diğer tüm eksiklerini de gideriyoruz. Ülkemizin geleceğinin daha sağlam, daha güçlü olması için eğitimden ve siz gençlerimizden hiçbir zaman desteğimizi esirgemedik” dedi.

Oluşturulma Tarihi : 20.03.2017