444 0 411 ESENYURT BELEDİYESİ İRTİBAT TELEFONU
“Size ne oluyor, siz kimsiniz?”

İlim Yayma Cemiyeti Esenyurt Şubesinin Esenyurt Kültür Merkezinde organize ettiği programda Esenyurt Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu, gençler ile buluştu.

 

Cemiyet hakkında bilgiler verildi

Esenyurt Kültür Merkezinde gerçekleşen programda açılış konuşmasını İlim Yayma Cemiyeti Esenyurt Şubesi Başkanı Abdullah Yılmaz yaparken İlim Yayma Cemiyeti Genel Başkan Yardımcı Saim Bahadır‘da cemiyetin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Programa katılan Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci gençleri selamlayarak, gençlere çok önem verildiğini ve gençlere yönelik yapılan çalışmaların Türkiye’nin geleceği için önem arz ettiğini dile getirdi.

 

Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu “Tankın altında kahraman, milletvekilliğinde çoluk çocuk”

Eğitim, ülkesine ve milletine faydalı gençlere bu ülkeni çok ihtiyacı olduğunu belirten Esenyurt Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu; “Ülkemiz karmaşık günler geçiriyor, ama merak etmeyin güneşin doğuşu yakındır. Sizler çok şanslısınız. Çünkü sizlerin yerine çile çekmiş ve bu ülkeyi refaha getirmiş büyükleriniz var.  Kendinize güvenin, bizim milletimizde gençlerimizde bir başka, 18-21 yaşındaki çocuklarımızın vatan kurtarmak içir tankın önüne geçtiğinde kahraman oluyor da, milletvekilliğinde neden çoluk çocuğun mecliste ne işi var deniyor. Bazı ülkeler, ayağa kalmış, hayır diye bağırıyor. Sormak istiyorum. Size ne oluyor, siz kimsiniz? Peygamberin müjdelediği ecdadın torunları olan sizler, Avrupa’ya da içimizdeki Hollandalılara da gereken cevabı gerektiğinde vermesini çok iyi bilirler” dedi.

Oluşturulma Tarihi : 20.03.2017