444 0 411 ESENYURT BELEDİYESİ İRTİBAT TELEFONU
Doğu ve Güneydoğu Kanaat Önderleri ile Buluşma…

Esenyurt ’ta iş ve siyaset alanında tanınan iş adamı Mehmet Mısırcı tarafından düzenlenen Doğu ve Güneydoğulu kanaat önderleri ile kahvaltı programına Esenyurt Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu konuk oldu.

Açılış ve selamlama konuşması yapan Mehmet Mısırcı, Esenyurt’a hizmet ve yatırımları ile ilçenin çekim merkezi ve yaşanabilir bir kent olduğu için Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu’na teşekkür etti.

 

“Zalimlere karşı birlik olmalıyız”

Programda söz alan Esenyurt Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu, “Bizler bu topraklarda bir bütünüz ve Müslüman bir toplumuz. Geçmişten bugüne her zaman Müslümanların karşısında haçlılar vardı ve var olmaya devam ediyor. Bizde dünyanın dört bir yanında mazlumların her daim yanında olacağız. Eğer biz bir olduğumuz takdirde, bu zalimler sürekli bize tuzak kuracaktır. Ama biz Müslümanlar hiçbir zaman ayırım yapmadan, aramıza nifak sokmadan, hainlere karşı dik durmalıyız. Bu topraklar tüm kardeşlerimize yeter. Yeter ki zalimlere fırsat vermeyelim onlara kendimizi muhtaç etmeyelim. Kardeşçe birbirimizi sevelim, sayalım” dedi.

Oluşturulma Tarihi : 13.04.2017