444 0 411 ESENYURT BELEDİYESİ İRTİBAT TELEFONU
Başkanımız Kadıoğlu 1313 No'lu Sandıkta Oyunu Kullandı

Başkanımız Kadıoğlu 1313 Nolu Sandıkta Oyunu Kullandı


Esenyurt Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu 16 Nisan Halk Oylaması için vatandaşlık görevini yerine getirerek sandık başına gitti. Başkanımız Kadıoğlu Esenyurt Orhan Gazi İlk ve Ortaokulu 1313 Nolu sandıkta eşi Rabia Kadıoğlu ile birlikte oyunu kullandı.


“Bu halk oylaması inşallah başlangıç olacaktır”

 

Türkiye tarihinin en önemli halk oylaması olduğunu dile getiren Başkanımız Kadıoğlu, “16 Nisan Referandum seçimi için ülke genelinde vatandaşın sandığa yoğun katılımı olduğunu görüyoruz. Esenyurt’lu vatandaşlarımızda oy kullanmak için sabahın erken saatlerinde okulların yolunu tutmuş durumda. Bizde bugün ülkemizin geleceği için çocuklarımızın refah içinde yaşaması için, başta milletimiz ve tüm mazlum milletlerin yüzünün gülmesi için halk oylamasında oyumuzu kullandık. Türkiye’nin sıçraması ve dünyada büyük devlet, büyük güç olması için bu halk oylaması inşallah başlangıç olacaktır” dedi.

Esenyurt Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu, Orhan Gazi İlk ve Ortaokulu ile çevre okulları da ziyaret ederek sandık başındaki görevliler ve oy kullanmaya gelen vatandaşlar ile sohbet etti.

 

Oluşturulma Tarihi : 17.04.2017