444 0 411 ESENYURT BELEDİYESİ İRTİBAT TELEFONU
Başkanımız Kadıoğlu Meydanlara Davet Etti

Başkanımız Kadıoğlu Meydanlara Davet Etti


15 Temmuz  hain darbe kalkışmasında Esenyurt halkı ile birlikte tankların önünde duran ve ülkesini savunan isimlerden biri olan Esenyurt Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu hain kalkışmanın birinci yıl dönümünde halkı meydanlara nöbet tutmaya davet etti.


248 vatandaşımızın şehit olduğu yaklaşık 2.193 vatandaşımızın gazi olduğu hain darbe kalkışmanın üzerinden tam 1 yıl geçti.

 

Hain kalkışmanın birinci yıldönümünde ülkenin her yerinde her bölgesinde 15 Temmuz şehitlerini anma ve Demokrasi nöbetleri tutulacak.


Nöbetlerin tutulacağı meydanlardan biride Esenyurt ilçe meydanı olacak. Esenyurt ’ta Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu önderliğinde Esenyurt meydanındaki nöbetlere (11 Temmuz 2017 Salı) bu akşam başlanıyor.

 

“Şehitlerimizi ve Gazilerimizi anma zamanıdır”


Başkanımız Kadıoğlu, Esenyurt halkını birinci yılında 15 Temmuz zaferine davet ederken, “Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Türk halkı 15 Temmuz gecesi şanlı bir duruş ve mücadele gerçekleştirmiştir. Türk halkının bir kez daha hain darbe girişimlerine ve terör örgütlerine boyun eğmeyeceğinin kanıtını tüm dünya görmüştür. Türk halkı bir kez daha üzerine düşen görevi gerçekleştirmiştir. Şimdi şehitlerimizi ve gazilerimizi anma zamanıdır. Tüm Esenyurt halkını bugünden itibaren 15 Temmuz sabahına kadar gerçekleştireceğimiz etkinliklerimize, cumhuriyet meydanına davet ediyorum” dedi.

Oluşturulma Tarihi : 12.07.2017