444 0 411 ESENYURT BELEDİYESİ İRTİBAT TELEFONU
Zekâ Oyunları Turnuvasında Başarı Ödüllendirildi

Zekâ Oyunları Turnuvasında Başarı Ödüllendirildi      

 

Esenyurt Belediyesi Kültür ve Sosyal İşlerMüdürlüğü tarafından düzenlenen ve Ortaokul öğrencilerinin katıldığı 3’ncü geleneksel Akıl ve Zekâ oyunları turnuvası, eğlenceli görüntülere sahne oldu.

 

Ortaokul öğrencilerinin katıldığı 3’ncü geleneksel Akıl ve Zekâ Oyunları Turnuvası, çekişmeli müsabakalara sahne oldu. Akıl ve Zekâ oyunları ilçe birincileri, Esenyurt Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu tarafından ödüllendirildi.

 

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Esenyurt Belediyesi bilgi evleri ile etüd merkezleri öğrencilerinin yarışmacı olarak katıldığı Akıl ve Zekâ oyunları turnuvasına 515 yarışmacı katılırken, Speed Stacks oyununda ise bireysel olarak 100 yarışmacı dereceye girmek için ter döktü.

 

Turnuvanın final bölümüne ise Esenyurt Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu ile değerli eşi Rabia Kadıoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Yasemin Sarıcı Aytan katılım sağladı.

 

Dereceye giren yarışmacılar ödüllerini Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu, Başkan Yardımcısı Yasemin Sarıca Aytan’ın elinden aldılar.

 

Programda yarışmacı öğrencileri tebrik eden Başkanımız Necmi Kadıoğlu gençlerin başarı için teşvik edilmesi hususuna dikkat çekti.

 

Başkanımız Kadıoğlu, “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Akıl ve Zekâ oyunlarımız gençlerin zekâ gelişimleri açısından büyük önem arz ediyor. Amacımız bu projelerle gençlerin başarıya teşvik edilmesi ve geleceğe daha sağlam adımlar atmalarını sağlamaktır. Başta bu projede katkıları olan eğitimcilerimize ve çocuklarını bu turnuvalara katılmaları için teşvik eden anne ve babalara teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oluşturulma Tarihi : 21.08.2017