444 0 411 ESENYURT BELEDİYESİ İRTİBAT TELEFONU
Sinoplulardan Kestane Şöleni

SİNOPLULARDAN KESTANE ŞÖLENİ


Esenyurt Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu, Esenyurt Sinoplular Derneği tarafından düzenlenen kestane şölenine katılım sağladı.

 

Esenyurt Sinoplular Derneği tarafından düzenlenen Kestane Şölenine Başkanımız Kadıoğlu ile birlikte Başkan Yardımcısı Abdurrahman Ada ve meclis üyeleri de katılım sağladı.

 

Ev sahibi Esenyurt Sinoplular Dernek Başkanı Erdem Ekşioğlu konuşma yaparak, dernek olarak bu tür organizasyonlarda hemşerilerinin birlik ve beraberlik içinde olmayı hedeflediklerini söyledi. Programa katılan Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu ve konuklarına teşekkür etti.

 

Sinopluların yoğun katılım sağladığı şölende Esenyurt Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu, Türkiye gündemini değerlendirdi.

 

“Karışık dünyanın içerisine ülkemizi de çekmek istiyorlar”


“Rabbim ağzımızın tadını bozmasın ve hep böyle birlik beraberlik içerisinde olup şölenlerimizi gerçekleştirmeyi nasip etsin diyen Başkanımız Kadıoğlu; “ Şuan dünya çok karışık ve bu karışan dünyanın içerisine ülkemizi de çekmeye çalışıyorlar. Bizler önceden önlemimizi aldık ve şuan İdlib’de operasyonlarımıza devam ediyoruz. Bundan sonra daha çok güçlenmeli ve daha çok birlik beraberlik içinde olmalıyız. Şuan dünyanın her yerinde askerlerimiz, ordularımız var. Rabbim ordularımızı korusun ve muzaffer eylesin” ifadelerini kullandı.

Oluşturulma Tarihi : 17.10.2017