444 0 411 ESENYURT BELEDİYESİ İRTİBAT TELEFONU
Başkanımız Kadıoğlu’ndan Öğrencilere Nasihat

“Başkanımız Kadıoğlu’ndan Öğrencilere Nasihat”


Esenyurt Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu, Sander Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi öğrencilerine ziyarette bulundu.

 

Sander Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesinde derslikleri gezerek incelemelerde bulunan Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci, Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu’na Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali Beşli ve Sander Dernek Başkan Yardımcısı Mustafa Kolonsağ eşlik etti.

 

İncelemeler sonrası okulun eksiklerinin giderilmese noktasında ilgili müdürlüklere talimatlarını veren Başkanımız Kadıoğlu daha sonra, 15 Temmuz sergisini gezerek öğrencilere nasihatte bulundu. Başkanımız Kadıoğlu, öğrencilere başarı yolunun çok çalışmak olduğunu ve eğitimlerini aksatmamaları gerektiğini söyledi.

 

İlçe olarak eğitime çok önem veriyoruz diyen Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci, “ Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu eğitim konusunda sağ olsun çok hassas davranıyor. Yeni okullarımız ve yapımı devam eden okullarımızla birlikte sınıf mevcutlarını en aza indirmek için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

 

Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci ve Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu Derviş Solak İmam Hatip Ortaokulu’nu da ziyaret etti. 

Oluşturulma Tarihi : 26.10.2017