444 0 411 ESENYURT BELEDİYESİ İRTİBAT TELEFONU
Subatanlılarla Kahvaltı…

Kars İli Subatan Köyü Derneği tarafından düzenlenen Aile Kahvaltı programına Esenyurt Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu’da konuk oldu.

Esenyurt Belediyesi İncirtepe Kültür Merkezinde düzenlenen kahvaltı programına Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu ile birlikte Başkan Yardımcısı Gazanfer Karakaş ve Meclis üyesi Mercan Koç katılım sağladı.

Kahvaltıya ev sahipliği yapan Subatan Köyü Dernek Başkanı Bülent Aras açılış ve selamlama konuşması yaptı. Aras “ Başta Esenyurt Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu’na ve bugün bizleri yalnız bırakmayan tüm köylülerime ve hemşerilerime sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

 

“Neslimizi iyi yetiştirmeliyiz”

Programda söz alan Esenyurt Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu, “ Derneklerimizi çok önemsiyoruz. Çünkü bu derneklerimiz yaptıkları etkinlikler ile insanlarımız birlik ve beraberlik içinde oluyor. Hemşeriler, köylülerin bir araya gelmesi ve bir çatıda buluşması, birbirleri arasında dayanışma halinde olması güzel bir çalışmadır. Biliyorsunuz ülkemiz üzerinde her zaman bir oyun, insanlarımız arasında her zaman bir ayrıştırma yapmaya çalışan güçler var. Buna izin vermemek için bugün olduğu gibi yan yana ve omuz omuza olmamız gerekmektedir. Bunu yapmasak bizler zarar görürüz, neslimiz zarar görür.  Dolayısıyla gelecekte ülkemiz için doğru dürüst, iyi bir nesil yetiştirmek zorundayız. Kahvaltılı birlik ve beraberlik toplantınız hayırlara vesile olur inşallah” dedi.

Oluşturulma Tarihi : 27.11.2017