444 0 411 ESENYURT BELEDİYESİ İRTİBAT TELEFONU
Engelli Sporculara Doyasıya Bir Gün

ENGELLİ SPORCULARA DOYASIYA BİR GÜN


Esenyurt Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü 3 Aralık Dünya Engelliler Haftası nedeniyle engelli sporcular için çeşitli etkinlikler düzenledi.

 

Esenyurt Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde kayıtlı olan engelli sporcular Esenyurt Prof. Dr. Sebahattin Zaim İlkokulu Kapalı Spor Salonunda düzenlenen programa sporcular aileleri ile birlikte katılım sağladı.

 

Düzenlenen programda 150 özel gereksinimli çocuk Esenyurt Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde aldıkları spor eğitimleri neticesi ile madalya ve katılım belgelerini aldılar. Özel öğrencilerin annelerine ise Esenyurt Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Yusuf Ocak tarafından karanfil takdim edildi.

 

Programda öğrencilerin sergiledikleri gösteriler ise katılımcılardan büyük alkış aldı. Prof. Dr. Sebahattin Zaim İlkokulu’nda gerçekleşen program ardından tüm öğrenciler ve aileleri Esenyurt Belediyesi tarafından Torium AVM’ye götürülerek keyifli bir gün geçirmeleri sağlandı.

 

Öğrencilerin anneleri ise çocuklarının spor ve bu tür etkinliklerle ile sosyal hayata katılmasını sağlayan, başta Esenyurt Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu ile Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğüne teşekkür ettiler.    

 

Oluşturulma Tarihi : 06.12.2017