444 0 411 ESENYURT BELEDİYESİ İRTİBAT TELEFONU
221 Öğrenci İngilizce Belgesini Aldı

 221 Öğrenci İngilizce Belgesini Aldı


Esenyurt Belediyesi bünyesinde hizmet veren İstiklal Gençlik ve Spor Merkezi’nde İngilizce eğitimi alan kursiyerlerin katılım belgelerini Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe verdi.

 

Esenyurt Belediyesi İstiklal Gençlik ve Spor Merkezi’nde toplam 221 İngilizce dil kurusu alan öğrenciler için düzenlenen katılım belgesi takdim törenine katılan Başkanımız Ali Murat Alatepe kursiyerlere belgelerini bizzat kendisi verdi.

 

Tören programına Esenyurt Belediyesi Meclis üyesi ve İstiklal Gençlik Merkezinin sorumlusu olan Kenan Kula, eğitmenler ve öğrenci aileleri katıldı.

 

“İmkânlarımız var, faaliyetleri arttıracağız”


Belge takdim öncesinde bir konuşma yapan Esenyurt Belediye Başkanımız Ali Murat Alatepe, “ Merhaba Esenyurt diye sözlerime başlayacağım.  Kıymetli kardeşlerim, aslında bu belgeleri ayaklarınıza kadar getirmemiz gerekirdi. Fakat öğrencilerimiz ve veliler bir araya gelerek bu başarı belgesini hep birlikte taçlandıralım dedik. Kültür merkezlerimizde yapılan faaliyetlerimizi en kısa sürede arttıracağız. Belediye olarak çok fazla imkânları olan bir belediyeyiz. Kültür-Sanat,  spor gibi imkânları fazla bir belediye ve sizin isteklerinizle beraber bunları daha da genişleteceğiz” dedi.

 

 

 

 

Oluşturulma Tarihi : 19.02.2018