444 0 411 ESENYURT BELEDİYESİ İRTİBAT TELEFONU
Başkanımız Alatepe “Sizler için bu göreve layık görüldük”

Alatepe “Sizler için bu göreve layık görüldük”


Esenyurt Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen ampute sporcuların Futsal maçına Esenyurt Belediye Başkanımız Ali Murat Alatepe de katıldı.

 

Esenyurt Belediyesi Şehit Caner Mert Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen organizasyonda Futsal turnuvasına katılarak sporculara destek olan Esenyurt Belediye Başkanımız Ali Murat Alatepe engelli futbolcularla futsal oynadı.


“Sporla yoğurulan çocuk ileride kötü bir evlat olmaz”

 

“Biz büyük bir aileyiz ve spor aşkıyla emrinizdeyiz” diye yola çıkan Başkanımız Ali Murat Alatepe, “ Bizler 47 Spor tesisi ve 150 antrenörümüz ile tüm sporcularımızın da her zaman emrindeyiz. Bizler, sizler için bu göreve layık görüldük. Bu yüzden tüm hizmetlerimizi sizin istekleriniz üzerine yapacağız. İlçemizin sporla ilgili ne eksiği varsa inşallah onları da en kısa zaman çözecek ve İlçemiz Esenyurt ’tan daha iyi sporcular yetiştireceğiz. Çünkü sporla yoğurulan çocuk ileride kötü bir evlat, kötü bir çocuk olmaz düşüncesindeyim. Sporla yetişen çocuklar hem bedenen hem de ruhen iyi yetişir ”dedi.

 

Futsal müsabakası ardından Başkanımız Alatepe sporcularla fotoğraf çektirirken, sporcular tarafından Mehmetçiğe destek amaçlı hazırlanan “Hepimiz Mehmetçiğiz” yazılı afiş dikkat çekti.

Oluşturulma Tarihi : 20.02.2018