EMRİNİZDEYİZ ESENYURT

444 0 411

İSTEK ŞİKAYET VE BİLGİ EDİNME SORGULAMA
Anasayfa GÜNCEL HABERLER
HABERLER
  KADIN BOKSÖRLER ESENYURT'TA ŞAMPİYO...
  2019-02-13 KADIN BOKSÖRLER ESENYURT'TA ŞAMPİYO...

  Türkiye Boks Federasyonu'nun düzenlediği Yıldız ve Büyük Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası Esenyurt Belediyesi’nin ev sahipliğinde başladı.

  Detay
  ESENYURT'TA BAŞKAN İLE HALKIN BULUŞ...
  2019-02-13 ESENYURT'TA BAŞKAN İLE HALKIN BULUŞ...

  Esenyurt Belediyesi tarafından vatandaşın sorun ve taleplerine direkt çözüm bulabilmek anlayışı ile salı günleri yapılan halk günleri bu hafta da gerçekleştirildi.

  Detay
  ESENYURT'TA TANZİM SATIŞA BÜYÜK İLG...
  2019-02-12 ESENYURT'TA TANZİM SATIŞA BÜYÜK İLG...

  Enflasyonla Topyekün Mücadele hareketi kapsamında başlatılan tanzim satış kapmasında Esenyurt’ta üreticiden tüketiciye doğrudan sebze satışları başladı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği uygulamada sebzeler tarladan alınan fiyatlarıyla satışa sunuldu.

  Detay
  ESENYURT'TA HARÇ İNDİRİMİ DEVAM EDİ...
  2019-02-08 ESENYURT'TA HARÇ İNDİRİMİ DEVAM EDİ...

  Esenyurt Belediyesi tarafından 3 ay süreliğine başlatılıp 31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla sonlanan ve Ocak ayında da sürdürülen imar, iskan ve ruhsat harcı indirimi, 11-28 Şubat tarihleri arasında yüzde 15 oranında yeniden uygulanacak.

  Detay
  ENGELLİ TEKVANDOCU YUSUF DÜNYA İKİN...
  2019-02-08 ENGELLİ TEKVANDOCU YUSUF DÜNYA İKİN...

  Esenyurt Belediyesi’nin desteklediği engelli sporcu Yusuf Yünaçtı, Dünya Para-Taekwondo Şampiyonası’nda gümüş madalya alarak dünya ikincisi oldu.

  Detay
  EMİTT'TE
  2019-02-05 EMİTT'TE "EN İYİ STAND DEKORU ÖDÜLÜ...

  Esenyurt Belediyesi dünyanın en büyük fuarlarından birisi olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) En iyi stant dekoru ödülüne sahip oldu.

  Detay
  ESENYURT'TA OKULLAR SÖMESTR SONRASI...
  2019-02-04 ESENYURT'TA OKULLAR SÖMESTR SONRASI...

  Esenyurt Belediyesi, ilçedeki okullarda temizlik, dezenfekte ve bahçelerde bakım çalışması yaparak okulları eğitim döneminin 2’inci yarısına hazır hale getirdi.

  Detay
  ESENYURT BELEDİYESİ'NDEN SOKAK HAYV...
  2019-02-01 ESENYURT BELEDİYESİ'NDEN SOKAK HAYV...

  Esenyurt Belediyesi, kış aylarında sokak hayvanlarının soğuk ve yağışlardan etkilenmemesi için ilçenin 50 noktasına köpek evi, 45 noktaya da kedi evi yerleştirdi.

  Detay
  MAHMUT TUNCER VE CEMİL DEMİR ESENYU...
  2019-02-01 MAHMUT TUNCER VE CEMİL DEMİR ESENYU...

  Turizm sektörünün önde gelen oyuncularını buluşturan fuarda Esenyurt Belediyesi’nin açtığı standa yoğun bir ziyaretçi akımı oldu. Ziyaretçilerin arasında ünlü Türk Halk Müziği sanatçıları Mahmut Tuncer ve Cemil Demir de yer aldı. Tuncer ve Demir, standı incelerken yetkililerden bilgi aldı.

  Detay
  ESENYURT BELEDİYESİ EMİTT FUARI'NDA
  2019-02-01 ESENYURT BELEDİYESİ EMİTT FUARI'NDA

  Turizm sektörünün en büyük fuarlarından birisi olan EMİTT Fuarı’na katılan Esenyurt Belediyesi Türkiye ve Avrupa’nın en yüksek mineral değerlerine sahip termal tesisleri ile büyük ilgi gördü.

  Detay

TÜM HAKLARI SAKLIDIR