EMRİNİZDEYİZ ESENYURT

444 0 411

ÇÖZÜM MERKEZİ SORGULAMA
Anasayfa GÜNCEL HABERLER
HABERLER
  BAŞKAN ALATEPE'DEN ESNAFA GECE ZİYA...
  2018-10-22 BAŞKAN ALATEPE'DEN ESNAFA GECE ZİYA...

  Mesaisinin çoğunu halkla iç içe geçiren Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, büyük önem verdiği esnaf ziyaretlerini gece gündüz dinlemeden gerçekleştiriyor. Önceki gece Mehterçeşme Mahallesi Ufuk Caddesi üzerinde bulunan esnafı gecenin ilerleyen saatlerinde ziyaret eden Başkan Alatepe, esnafın hatırını sorarak talep ve önerilerini dinledi. Belediye Başkanı Alatepe, gece çalışan tüm esnafla tek tek tokalaştı ve birlikte çay içti.

  Detay
  HİZMETE KİLİTLENMİŞ DURUMDAYIZ
  2018-10-19 HİZMETE KİLİTLENMİŞ DURUMDAYIZ

  Esenyurt Belediyesi 2019 bütçe görüşmelerinde mecliste bir konuşma yapan Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, bütçelerinin tamamen sağlam olduğunu belirterek hizmete kilitlendiklerini söyledi.

  Detay
  BÜROKRASİYİ HIZLANDIRACAĞIZ
  2018-10-17 BÜROKRASİYİ HIZLANDIRACAĞIZ

  Başkan yardımcıları ile birlikte sosyal medyadan yapılan canlı yayında vatandaşların sorularını cevaplandıran Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, müdürlüklerde birleştirme çalışmalarının devam ettiğini, bu şekilde işlemleri azaltarak bürokrasinin daha hızlı işleyeceğini söyledi.

  Detay
  MEME KANSERİNDE ERKEN TEŞHİSE DİKKA...
  2018-10-12 MEME KANSERİNDE ERKEN TEŞHİSE DİKKA...

  Esenyurt’ta meme sağlığına farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen seminerde, meme kanserinde erken teşhisin önemine dikkat çekildi.

  Detay
  ESENYURT'A ESEN LİG GELİYOR
  2018-10-12 ESENYURT'A ESEN LİG GELİYOR

  Esenyurt’taki 81 ile ait dernek, çeşitli sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve bazı kamu kuruluşlarının kuracağı takımlardan oluşan yerel futbol ligi hayata geçiyor.

  Detay
  MUHTARLAR SORDU BAŞKAN ALATEPE CEVA...
  2018-10-11 MUHTARLAR SORDU BAŞKAN ALATEPE CEVA...

  Sosyal medya üzerinden yapılan canlı yayında ilçede görev yapan 35 muhtarın sorularını cevaplayan Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, belediyenin asli vazifesinin insanların işini kolaylaştırmak olduğunu söyledi.

  Detay
  BAŞKAN ALATEPE HALKI DİNLEDİ
  2018-10-10 BAŞKAN ALATEPE HALKI DİNLEDİ

  Esenyurt Belediyesi tarafından vatandaşın sorun ve taleplerine direkt çözüm bulabilmek anlayışı ile salı günleri yapılan halk günleri bu hafta da gerçekleştirildi.

  Detay
  EVLİLİĞİN İNCELİĞİNİ SEMİNERDE ÖĞRE...
  2018-10-08 EVLİLİĞİN İNCELİĞİNİ SEMİNERDE ÖĞRE...

  Esenyurt Belediyesi ‘Evlilik Okulu’ seminerleriyle, evlilik arefesindeki çiftleri sağlıklı evlilik hakkında bilinçlendiriyor. 3 yılda 1109 çifte evlilik kursu verildi.

  Detay
  32 BİN KİŞİ ESBİM’LE İŞ BULDU
  2018-10-08 32 BİN KİŞİ ESBİM’LE İŞ BULDU

  Esenyurt Belediyesi İstihdam Merkezi (ESBİM), ilçede işveren ve işçiyi buluşturuyor. Merkez, 4 yılda 32 bin kişiyi işe yerleştirdi.

  Detay
  PSİKOLOJİK SORUNLARA ÜCRETSİZ UZMA...
  2018-10-08 PSİKOLOJİK SORUNLARA ÜCRETSİZ UZMA...

  Esenyurt Belediyesi tarafından vatandaşların psikolojik sıkıntılarına uzman danışmanlar tarafından ücretsiz çözüm sunuluyor.

  Detay

TÜM HAKLARI SAKLIDIR